Candid - jazyková škola

 

Škola Candid


  letní kurz angličtiny  
  víkendové kurzy 2014/2015  
  firemní kurzy angličtiny  
  čeština pro cizince  
  czech-as-a-foreign-language  
  galerie učitelů  
  Candid on Facebook  
  škola Candid  
  rozřazovací test  
  reference  
  kontakt  česky

po polsku
CANDID je svěží mladá škola tvořená zkušenými učiteli.

Při výběru učitelů nás kromě toho, co považujeme za samozřejmé, totiž kromě zkušenosti, odbornosti a naprosté profesionality, zajímá také osobnost, kreativita a pedagogická intuice učitele. Naše zkušenosti nám potvrzují, že nejlépe se klienti učí v uvolněném soustředění, bez zbytečného stresu. Naši učitelé jsou kvalifikovaní rodilí mluvčí z USA a Velké Británie a učitelé z České republiky nejen s pedagogickou zkušeností, ale i s nadšením a energií a zájmem.

Každá hodina je pro nás jedinečnou situací setkání, má svoji vlastní dynamiku a my věříme, že učitel má nejen učit, klást otázky a vysvětlovat, ale má být pomocníkem, zprostředkovatelem a především pak spolutvůrcem této jedinečné události.

Přátelská atmosféra, humor, různorodost, tvořivost i hravost, to vše jsou složky, které z vyučovací hodiny vytvářejí zážitek a napomáhají tak snazšímu zapamatování látky.

Toto jemné umění naši učitelé vyznávají a touto cestou se snaží kráčet.

Co znamená Candid a proč se tak škola jmenuje:

  • Candid je anglické slovo s významy otevřený, upřímný (někdy i nepříjemně), poctivý i bezelstný

  • Candid se skládá ze dvou slov, která se studenti angličtiny naučí již v prvním roce: Oh, I CAN speak, I DID learn something!

  • Candide aneb Optimismus je také útlý román plný humoru, ironie, se špetkou skepse sepsaný Voltairem. Z této knihy pocházejí dva známé citáty:

    Tento svět je nejlepší z možných světů a zvláště pak Candidovo krédo, které máme rádi: Pracujme každý na vlastní zahradě.

Ano, ano, chci si přečíst Candida v angličtině


Počet přístupů: 55807, naposledy aktualizováno: 7. březen 2014
Copyright © 2003 - 2005 webmaster     Design by SEMPAI