Dům na klíč jako nová možnost pro vás


Stěhování jednou potká každého z nás. Většina z nás se přestěhuje alespoň jednou za život. A když stojíte před tím důležitým rozhodnutím, otázka je, kam se vůbec přestěhujete? V dnešní době jsou nemovitosti drahé a nejenom samotné nemovitosti, ale i samotné rekonstrukce, které vás mohou často vyjít ještě dráž než koupě nového domu. Ale nových domů, nebo těch, které nepotřebují žádné úpravy zase tolik v nabídkách po České republice není. Zajímavou možností mohou být domy na klíč. Co to vlastně je dům na klíč? Jedná se o projekt nového domu, kdy zaplatíte dodavateli za nový dům a ten už se vám postará úplně o všechno.

klíče

Vy se nemusíte starat o nic, jelikož jedna firma bude řešit veškeré stavební práce. Po domluvené době jen převezmete klíče od nového domu a můžete bydlet. Samozřejmě, předtím musíte projednat s firmou veškeré požadavky, detaily a budete potřebovat také vlastnit pozemek, na kterém si budete moci dům na klíč nechat postavit. Pokud se rozhodnete, že si chcete někde postavit takový dům, jaké město zvolit? Chcete-li město, které je v centru České republiky a blízko Prahy, jednou z ideálních voleb mohou být Říčany u Prahy. Říčany se nachází od našeho hlavního města pouhých 24 kilometrů a autem jste na místě za necelou půl hodinu.

domečky

Pokud nedisponujete autem, z Říčan vede do Prahy přímo autobusová i železniční linka. Je to ideální i z hlediska zaměstnání, protože v Praze je nejvíce pracovních možností, které jsou zároveň nejlépe placené, ale tím, že budete bydlet mimo Prahu, ušetříte podstatně za náklady za bydlení. V Říčanech najdete možnosti sportovního i kulturního vyžití, základní školy, státní školy i soukromé školky, a dokonce i dvě střední školy. Pokud tedy zatoužíte mít svůj dům na klíč v Říčanech, a ještě energeticky úsporný, využijte možnosti mít RD Říčany Enerdomy.