Práce s mobilem

Bez mobilního telefonu už bych se opravdu vůbec neobešla. Protože pracuji v práci, kde pracuji jako telefonní operátorka, takže opravdu každou chvilku a každý den volám s klienty, se kterými se domlouvám na různou práci anebo jim nabízím výrobky či ostatní služby. Já ve firmě nabízím takové výrobky, které zjednodušují domácnost. Nabízím třeba různé hrnce nebo pokličky a taky pánve, nejenom ale tohle. A taky nabízím perfektní a speciální úklid. Protože pokud jsou některé rodiny anebo lidé, kteří vůbec nestíhají úklid a nebo třeba i vaření, tak naše firma tohle všechno zajistí. Stačí sáhnout po mobilu a zavolat.

Mobil nedám z ruky.

Samozřejmě, že naše firma nerozváží obědy, jako například nějaká rozvážková služba nebo restaurace. Naše firma nabízí právě to, že k vám přijde a uvaří vám přesně to, co chcete z vašich surovin. Nebo pokud chcete uklidit celý byt či dům, tak si taky zavoláte naši firmu, která tohle všechno zařídí. Naše firma má opravdu kvalifikované, profesionální a taky prověřené pracovníky, se kterými budete jistě spokojení a nemusíte se bát, že by se stala nějaká neplecha nebo něco špatného.

Mobil má už každý.

Naše firma je prověřená a má mnoho kladných recenzí. Sice tyto ceny jsou vysoké, ale budete rádi. Proto mám opravdu každý den mobilní telefon u sebe já mobilní telefon neodkládám ani večer. Protože většinou moji klienti volají na mobilní telefon večer, protože si vzpomenout, že druhý den mají důležitou schůzi, tak chtějí mít doma uklizeno. Takže abych se vám přiznala, já s mobilním telefonem vstávám, spím a taky usínám. A mě to ale nevadí. Chci být pro své klienty a zákazníky stále na příjmu, takže mobilní telefon nedávám vůbec z ruky. Mobilní telefon nosím jak v kapse u bundy, tak tak je v kabelce a mám ho stále při sobě. Kolikrát si říkám, že si na mobilní telefon pořídím Takovou speciální kapsičku, co pak budu muset na krku, abych mobilní telefon někdy nezapomínala, protože se mi párkrát stalo, že jsem mobilní telefon někde zapomněla.