Mobilní domek – svoboda bydlení

Popularita dřevěných mobilních domů nabrala na rychlosti asi někde v první dekádě tohoto století. Lidé si při cestách na západ od našich hranic povšimli velkých karavanů na kolečkách, které, jak bylo zřejmé na první pohled, nesloužily k nějakému dovolenkovému putování. Ba naopak. Z těchto velkých karavanů vznikaly celé osady, ne nepodobné, naším zahrádkářským. A také mnohé kempy, hlavně ty v Holandsku, nabízely ubytování v těchto domcích místo v klasických chatkách. Jsme národ všímavých a praktických lidí. Netrvalo dlouho a mobilní domky se začaly dovážet i k nám.

mobilní dům

Prodávaly se, tak jak byly, vznikaly firmy, které se zabývaly jejich úpravami. Zájem o ně raketově rostl. Když se nabažila první skupina lidí, začalo se přemýšlet, jak domky, původně zamýšlené jako prázdninové, uzpůsobit k celoročnímu užívání. Jak zvýšit jejich uživatelskou hodnotu. No, jak? Do stěn se začala cpát izolace. Nejdříve klasický polystyren, později minerální vata. Naše společnost dnes izoluje domky moderní technologií pomocí stříkané PUR pěny. Domky izolujeme ze všech stran. Včetně podlah a stropů. V nabídce naší společnosti Lavarohouse naleznete domky levné, vhodné jako zahrádkářské domečky, ale také domky luxusní, které si v ničem nezadají s klasickými bungalovy i zděnými vilami. Jsou moderně disponované, mají moderní vybavení a technologie.

koupě domu

Konkurují velikostí! Naše domky na první pohled poznáte podle krásného, moderního, a přitom účelného designu. Na stavbu domků používáme nejmodernější technologie a materiály, které jsou na špičkové úrovni. Naše domky splňují všechny možné i nemožné nároky na komfortní bydlení. Naše domky jsou velice variabilní. Domky vyrábíme také v různých modulech, které lze k sobě spojovat a zvyšovat tím obytnou i užitnou plochu. To vše za stálého plnění podmínky mobilního domku. Dá se s trochou nadsázky tvrdit, že náš zákazník si může sestavit svůj domek podle svých představ. My mu ho sestavíme, dovezeme na místo a zapojíme. Bydlet už bude sám.