Rychlé a jednoduché založení společnosti s.r.o.

Za velice nízký poplatek se můžete všech starostí zbavit. Tak jednoduché to v dnešním světě může být, pokud alespoň trochu budeme chtít.

Jistě se budete ptát, kolik bude stát založení společnosti s ručením omezeným, takzvané založení sro cena https://www.companiesandoffices.cz/zalozeni-nove-spolecnosti-s-r-o/?

Cena je opravdu symbolická, takže žádného podnikatele ani živnostníka určitě nezruinuje. Pokud se chcete zbavit zbytečných starostí, běhání a vyřizování po úřadech, tak je to rozhodně volbou číslo jedna, i dva, i tři. Konkrétní částka takové služby se může pohybovat například kolem dvou tisíc korun.

ruka, psaní

Kde společnosti můžeme zakládat? Klidně v Brně nebo Praze. Vždy spolehlivě a profesionálně, protože společnost, která se touto tématikou zabývá, přesně ví, co je potřeba, jaké první kroky udělat, co dalšího vyřídit, co je k tomu potřeba, co všechno musíme doložit, kam s tím jít a jak na to všechno vyzrát, abychom z toho nezešedivěli.

Pokud si necháte založit společnost, můžete využít i sídlo a místo podnikání u dané firmy. Poskytují totiž jak služby spojené s administrativou a úřadováním v případě samostatného fyzického založení s.r.o., ale také virtuální sídla společností. To ovšem znamená, že budete mít notářky ověřený podpis, že adresu můžete využívat, můžete si ji díky tomu nechat zapsat do rejstříků, všude na úřadech, ale můžete ji využívat také jako korespondenční. Poštu budou přebírat a uschovávat, či dokonce přeposílat.

stůl, notebook

K tomu náleží také využívání kanceláře a velice krásných a moderních prostor. Obchodní schůzky, ale i jednání s úřady můžete vyřizovat právě zde ve vašem novém sídle podnikání na lukrativní adrese například v Brně nebo v Praze. Lukrativní adresa je hezkou vizitkou i pro obchodní partnery.

Využít tyto služby však můžete i bez zvolení jejich sídla, takže vám pomohou jenom s vyřízením. To obsahuje hned několik dalších bodů, které je potřeba projednat a vyřídit jako je vstupní prověření názvu, zpracování pokladů, notářské ověření, sjednávání termínů u notáře, vyhotovení listiny a všech právních listin, notářský zápis, získání IČ, vyhotovení listiny s umístěním sídla, ostatní poradenství či další služby.