Laser game Praha


Hledáte jedinečnou zábavu na sobotní odpoledne a nemůžete vymyslet to pravé. Ke všemu máte nějaké nedostatky a něco vám v tom chybí? Chcete trávit čas s kamarády, ale rádi byste čas strávili rozumně a nechcete se jen tak flákat. Chcete něco podniknout jen nevíte co? Je to jednoduché. Zábava pro více osob, u které se zapotíte a ukážete vaše fyzické schopnosti. Budete muset vynaložit úsilí na promyšlení nejlepší strategie. Zažijte jedinečný zážitek se svými blízkými a ukažte co ve vás je.

DSC8113

Jestli jste ještě neuhádli, o co se jedná, rádi vám to prozradíme. jedná se o laser game. Co to vlastně je a v čem spočívá samotná hra? Jedná se o skupinovou hru, kterou můžete hrát na týmy nebo každý sám za sebe. Záleží na zvolené hře. Hra je tvořena podle počítačových střílecích her a je podobná paintballu. Liší se v tom, že vás zásah nebude ani trochu bolet. Nebudete mít po hře modřiny ani žádné ostatní zranění. hra probíhá ve vymezených prostorách neboli arénách. U nás máme dvě na výběr. Ke hře dostanete vestu, která je barevně odlišena a laserovou zbraň, které vám slouží k zasažení cíle neboli vest protihráčů. Jedná se tedy o střílecí hru u které si neublížíte, ale zažijete příval adrenalinu.

labyrint (33)

Laser game Praha má a výběr z jedenácti her, které jsou rozděleny podle zkušeností na tři kategorie. Začátečníci, pokročilí a Experti. Vyberou si u nás všichni od nezkušených hráčů po ty velice zběhlé, kteří k nám chodí pravidelně. Jednu hru vám představíme, aby jste si mohli udělat představu. Hra Death Match je určena pro začátečníky a je to jednoduchá hra na pochopení. Vhodná pro menší počet hráčů a skvělé na zahřátí. Ve hře každý hráč získá jinou barvu a cílem jsou pro vás všichni hráči. Čím více hráčů zastřelíte tím více získáte bodů a to je vaším cílem. Neváhejte a využijte všech svých schopností a ukažte co ve vás je.