Báječná dovolená na Dolní Moravě

Je nejvyšší čas myslet na zimní dovolenou. Podivujete se, že je teprve podzim? Než se nadějete, jsou tu Vánoce a s nimi vánoční dovolenkování. Což takhle překvapit rodinu a pořídit již nyní v předstihu ubytování v moderním horském resortu Dolní Morava s celoročním provozem přímo u sjezdovky s úžasným výhledem na okolní přírodu?

Vaše ubytování Červená voda https://hpapartmany.cz/ v blízkosti sjezdovky bude báječným dárkem. Apartmány jsou plně vybaveny kompletním kuchyňským zařízením s vlastním sociálním zařízením.

zima sníh

Jestliže jste sportovně naladěni a vedete děti ke sportovním zážitkům, ke kterým patří i lyžování a běžkování, horský areál Ski resortu Buková hora je pro vás již nachystaný. Ověřte a zarezervujte si včas správný termín a rodinu tak překvapte úžasným a skvělým dárkem jako je výlet s lyžemi a s ubytováním v apartmánech s báječnou vyhlídkou do okolí.

lyže lanovka

Ale to není to jediné, co uvidíte. Vy nejen, že můžete trávit volný čas na sjezdovkách, které jsou hned v blízkosti vašeho ubytování, ale můžete si najít i další sportovní vyžití. Jen nezapomínejte na relax, protože i ten je nezbytným doplňkem vaší báječné dovolené. Dovolená není o tom najezdit na sjezdovkách co nejvíce kilometrů a zničit se do bezvědomí, ale mezi lyžováním si vždy určete alespoň jeden den, kdy lyžovat prostě nebudete. Jde o to, abyste si volno užili všichni beze zbytku. A onen volný den věnujte bez výčitek odpočinku, i kdybyste se měli „jen“ projít zasněženou přírodou a obdivovat zimní krásu okolí Bukové hory. Rozhodně nebudete litovat! Hlavně pro rodiny s dětmi jsou připravené adrenalinové zážitky jako například Mamutí horská dráha či Mamutíkovy zážitkové parky s opravdu obřím Mamutem! Samozřejmostí je Adrenalin park, lanovka a jiné.

Což si horský resort vyzkoušet nanečisto již nyní na podzim a v zimě už budete vědět, na co se máte vy i celá vaše rodina těšit?