Vrácení řidičáku? S námi bez problému.

Přišli jste o řidičský průkaz? Potřebujete ale jezdit dál, a ztráta dokladů opravňujících k řízení auta vám komplikuje život? Záleží, proč vám byl odebrán, protože z toho plyne lhůta, po kterou si nesmíte o vrácení žádat. Pokud už víte, že o vrácení řidičského průkazu Autoskolaholesovice můžete žádat, začněte situaci řešit co nejdříve, abyste nebyli bez řidičáku zbytečně dlouho. Co tedy udělat pro to, abyste mohli znova jezdit po silnicích jako řidič? Čeká vás podobný postup, jako když jste si dělali autoškolu.

řízení auta

Vaše cesta začíná na dopravním úřadě, kde si budete muset požádat o výpis z karty řidiče. Poté se budete muset účastnit dopravně psychologického vyšetření. Následně absolvujete zdravotní prohlídku u svého praktického lékaře, který vám v případě zdravotní způsobilosti vystaví potvrzení o způsobilosti k řízení motorových vozidel.

Poté vás čeká přezkoušení v autoškole, ke kterému potřebujete vyplněnou přihlášku, absolvovaný psychotest a potvrzení od praktického lékaře. Spolu s výpisem z karty řidiče můžete absolvovat přezkoušení v naší autoškole.

řidičský průkaz

Kolik to stojí?
Uhradíte pouze 2000 Kč autoškole a 700 Kč městu.
K přezkoušení budete potřebovat znát pravidla silničního provozu a samozřejmě vás čeká i jízda autem, jako v běžné autoškole. Jízdy budete muset absolvovat pro všechny skupiny vozidel, pro která chcete vrátit řidičský průkaz.

Chcete se vážně dobře připravit?
Na našem webu najdete odkaz na současné testy z autoškoly, kde si osvěžíte znalosti a naberete nové. Díky tomu budete připraveni na testy i po několika letech.

Pokud chcete vrátit řidičák na delší dobu, a nechcete opakovat chyby, kvůli kterým jste o něj přišli, dbejte na důkladnou přípravu. Vyhněte se tomu, že se naučíte odpovědi na otázky, a pečlivě se naučte dopravní předpisy a dopravní situace na křižovatkách. V praxi budete řešit dopravní značky a křižovatky, a ne písmenko u otázky. Díky tomu budete lepším řidičem, protože leckdy velmi složité dopravní situace pro vás nebudou velkou neznámou.

Bojujte o svůj řidičák u nás, připravíme vás na 100 %.