Twitter Tinder – nový populární vtip na internetu

Nějaká mladá žena napsala, že pokud se teď blíží konec světa, tak chce mít kluka a přidala k této kraťoučké zprávě svoje fotky. Spoustě lidí se to líbilo a asi od začátku března lidé na celém světě dělají, že někoho chtějí nebo doopravdy hledají (to už bohužel nezjistíme) nějakého partnera nebo partnerku. Twitter s další novou funkcí seznamky
 
Aplikace Tinder je ve své podstatě seznamka, která vám dovoluje hledat lidi ve svém nejblížším okolí na základě parametrů, které jste tam zadali. Potom uvidíte určité množství fotek s popisem profilů lidí, ze kterých si potom můžete vybírat, jestli se vám někdo líbí nebo ne – pokud ano, tak swipujete doprava, když ne, tak doleva. Když již takhle oddělíte zrno od plev, můžete následně těm lidem napsat, seznámit se a jestli jste dostatečně odvážní a máte rádi adrenalin, tak dokonce se i sejít.
 
Twitter se rozhodl tohle to napodobit a někteří to asi myslí vážně, někteří si z toho určitě dělají legraci, ale nemění to nic na tom, že se to stalo poměrně populární a lidé si to rozhodně užívají. Začalo to již v minulém roce, ale právě teď to získalo na popularitě úplně nejvíce.
 
Nalezneme tam následující příspěvky:
 
Uživatel Kat:„Twitterové dámy, pokud toužíte po hezky stráveném čase, tak můj kámoš radiogurt je fakt skvělý týpek, který je singl, ale je připraven na mingle. Neváhejte a napište mu soukromou zprávu. Oooopravdu to stojí za to.”Mingle je poměrná novinka v mladé společnosti. Lidé jsou v manželském svazku, ale nebydlí ve stejném domově, ba naopak, každý z nich má vlastní domácnost a setkávají se, kdy budou chtít. 
 
Uživatel thicky ricardo: „Potřebuju najít milého chlapa podnikatele ve stejném oboru, co dělám i já. Takového, co bude chtít se příležitostně sejít v barech na střeše, dokud ještě neskončilo léto.”Tinder – aplikace, kterou se nechali lidé inspirovat
 
Uživatel Sarah: „Čauko, jmenuji se Sarah a miluju kafe, třpytky, želvy, fotografii a umění. Je mi skoro 20 a brzo se také stanu bakalářem biologie.”
 
Jak vidíte, když necháte lidi zavřít doma, tak se začínají moc nudit a vymýšlí, copak můžou ve volném čase dělat. V případě, že to nikomu neubližuje, tak proč ne.