Od koho si půjčit vůz

Takže vaše auto si někde „stojí na špalcích“ a vy nutně potřebujete z bodu A do bodu B. Veřejná doprava nepřichází v úvahu, a proto je nutno najít něco náhradního. Nuže, rozhodnete se zapůjčit vozidlo od známého, nebo od kamarádů. Manželčiny posměšky, že ti vám nepůjčí ani šroubovák natož celý vůz, hrdě přeslechnete a vyrážíte do ulic. Jen tak nalehko, zpět už přece pojedete vozem. Jenže. Několik kamarádů má auto také v opravně. I když jim ještě včera fungovalo. Několik dalších mají za chvíli nutnou cestu a neví kdy se vrátí. Takže ještě navštívíte příbuzné, kde dopadnete stejně, a tak naštvaně kráčíte domů. Proklejete všechny „kamarády“ i příbuzné a doma s ženou raději nemluvíte. Přesto je zde však řešení, jenže o něm asi nevíte. Nevadí. Poradím.

auto

Pokud jste z Prahy a okolí, je zde jedna služba, která se jmenuje autopůjčovna. Asi tento výraz znáte a znamená to, co v něm je. Prostě vám zapůjčí vozidlo. Jestli ohrnuje nos nad tím, že znáte jejich ceny a nemůžete dát celou výplatu za auto na tři dny, tak neohrnujte. Tato půjčovna rozhodně tak drahá není. Ostatně níže máte uvedený odkaz a můžete se sami přesvědčit, že cenu jsou velmi vyhovující. Tato nejlevnější autopůjčovna Praha je poměrně známá a lidé si zde půjčují rádi. Už pro spoustu dalších výhod, které jinde nejsou, nebo jen v omezené míře.

U této firmy je jedna zvláštnost, a to taková, že si můžete nechat přistavit zapůjčené vozidlo s plnou nádrží až k domu. Jako další bonus je to, že si jej lze objednat i s řidičem. Což je obrovská výhoda, když byste jen čirou náhodou s nějakými lidmi, s kamarády už asi ne, někde zapařili a vy byste byl trochu hendikepován.

automobil

Tohle ovšem nejsou všechny výhody, další jsou například dálniční známky a spousta dalších. V podstatě si půjčujete vůz, o který se nemusíte vůbec starat. Vše kolem něj je zařízeno.