Levné zastřešení

Narozeniny, natož pak svatba, znamená pro všechny zúčastněné památný den, na který je potřeba se dostatečně připravit. To znamená nejen přichystat rozličné pochutiny a objednat či upéct dort, ale také připravit zázemí. Když je podzim nebo zima, většinou se tyto události odehrávají v interiéru, ale pokud zrovna panuje hezké jarní nebo letní počasí, není jediný důvod, proč oslavu pořádat doma, když to jde venku. Samozřejmě, je možné namítnout, že počasí se může kdykoliv změnit. V našich končinách to ale neznamená žádnou katastrofu, maximálně může přijít trocha deště, případě se mírně zvednout vítr. A přesně pro takové eventuality tady jsou party stany.
středověký stan
Užít si svatbu nebo jiný typ oslavy na zahradě je rozhodně lepší než někde zavření doma. Jednak je venku obvykle daleko více místa než v trochu stísněných prostorách domu, jednak na čerstvém vzduchu je vždy všechno lepší. Když už nic jiného, tak alespoň děti mohou po venku běhat co hrdlo ráží bez obav z toho, že by zakopli o pohovku nebo jiný nábytek. Pořádání větších oslav venku je tedy mnohem obvyklejší, než bývalo. Zvláště, když je dnes možné si zařídit přístřeší proti případnému zhoršení počasí. Party stany dokáží poskytnou ochranu před deštěm i otravnými slunečními paprsky pro dostatečný počet hostů.
dva cirkusové stany

Více rozměrů

Samozřejmě, že ne všechny typy party stanů jsou svými rozměry vhodné pro velký počat hostů, ale proto tady existuje široký výběr, takže v případě menší oslavy je možné pořídit si menší a levnější typ stanu, v případě větší akce je pak možné objednat si rozměrnější model, který je samozřejmě ale také dražší. Výšky ceny však není nutné se obávat, jelikož ta je obvykle skutečně lidová. Nejedná se totiž o žádnou přemrštěnou konstrukci, ale o lehkou, vkusně vypadající stříšku, díky které lze pobývat venku i v případě, že mírně poprchává.