Kancelář s výhodami

Co znamená termín virtuální kancelář, víte? Že ne? Tak to vám v krátkosti vysvětlím. Jde o kancelář, kterou nevlastníte, máte ji v pronájmu. Nemá čtyři, ani jiný počet stěn. Nemá stoly, skříně, židle ani okna. Nemá ani pohlednou sekretářku. Fyzicky neexistuje. Poplatkem za pronájem získáváte vlastně pouze adresu a tabulku u vchodu do budovy objektu, kde vaše virtuální kancelář sídlí.

Kancelář nepotřebujete

Není to až tak úplná pravda. Poplatkem za virtuální kancelář získáte rovněž kopu různých služeb a řešení, které uvítá každý podnikatel. To jsou ony výhody, o kterých se zmiňuje titulek článku.

O co tedy jde? Pošta. Naprosto normální, zaběhnutá, triviální věc, kterou každý zná a v podstatě ji nevnímá jako nějakou službu. Je to samozřejmost? Ano je. Ale jen do doby, dokud nejste závislí na tom, abyste poštu dostávali včas. Virtuální kancelář Ostrava je sice vaší korespondenční adresou, ale pokud byste tuto museli navštěvovat každý den a zjišťovat, jestli vám poštovní doručovatelka nepřinesla dopis, bylo by to trochu kontraproduktivní.

Proto je to u této virtuální kanceláře zajištěno tak, že příchozí poštu, mohou pracovníci objektu, do něhož je vaše virtuální kancelář umístěna, rozlepí a obsah sdělení naskenují. Tyto skeny vám pak odešlou elektronickou poštou na vaši e-mailovou adresu. Na vás pak zůstává, abyste čas od času svou adresu virtuální kanceláře navštívili a přijatou poštu si fyzicky vyzvedli.

Konferenční místnosti v ceně

Kromě listovních zásilek si můžete samozřejmě vyzvednout i balíky a větší zásilky, které vám došly.

Služby týkající se korespondence nejsou jediné, co virtuální kancelář nabízí. V objektu adresy vaší virtuální kanceláře a na dalších 8 místech v Polsku, jsou vám k dispozici konferenční místnosti, které můžete využít pro svá obchodní jednání, nebo pro jednání s úřady. Určitě to vypadá lépe, než setkávání se někde po kavárnách a restauracích.