Antigenní testy za výhodné ceny.

Jistě si pamatujete na začátky boje s koronavirem. Nikdo z nás, ani odborníci v prvních chvílích neměli v rukou žádné účinné zbraně, jak s touto virovou infekcí účinně bojovat. Nezbylo než vyhlásit nouzový stav a prakticky se uzavřít doma. Nyní je už naštěstí doba jiná, jsme poučení a víme, jak se nemoci pokud možno vyhýbat a omezovat její šíření. Máme k dispozici očkování, očkování je dobrovolné, většina lidí ho podstoupila, i když i přes očkování se také mohou nakazit, je téměř jistota, že průběh jejich nemoci bude slabší, než kdyby očkovaní nebyli vůbec. Také v sobě nemají tak velikou virovou nálož, takže ani pro okolí nejsou tak nebezpeční jako lidé neočkovaní.

testy

Dále nám tu přetrvává ochrana v podobě roušek. Už toho máme všichni dost, doufáme, že roušky snad brzy odhodíme, špatně se přes ně dýchá, šimrají a nutí ke kašli. Prostě v průběhu epidemie roušky na různých místech nasazujeme a zase sundáváme. Ještě musíme nějakou dobu vydržet, až se oteplí, bude virus na ústupu a třeba roušky přes léto budeme moct odložit.

test

A nakonec způsob testování. Jednou je testování povinné ve školách a na pracovištích, mění se intervaly a pak se ruší, aby se zanedlouho opět obnovilo. Někdo se testuje rád a dobrovolně, jiný s tím má veliké problémy. Některé školy i podniky si pravidlo testování zachovaly i přes konec vládního nařízení. Prostě chrání žáky a zaměstnance, aby se nemoc nekontrolovatelně nešířila jako morová rána v kolektivech. Je totiž silně nakažlivá. Takže, pokud chcete chránit své okolí, svůj kolektiv v práci, nebo své podřízené, nebo prostě jen mít jistotu doma v rodině, otestujte se také. Doma určitě v případě, že se nebudete cítit dobře, že na vás prostě něco leze, protože covid sami prostě nerozeznáte, ten rozezná pouze test. A antigenní testy https://www.covidexpert.cz/antigenni-testy/ jsou nyní nabízeny v akčních cenách, takže stačí objednat a brzy je budete mít k dispozici.