Bazar zbraní, střeliva a dalšího sortimentu

Bazar loveckých zbraní je hojně využíván nejenom myslivci, ale i lidmi, kteří vlastní zbrojní průkaz. Najdete zde totiž široký sortiment těchto produktů, vždy za zajímavou a atraktivní cenu. Některé typy jsou již opotřebované, ale pokud chcete něco novějšího, pak jsou zde i kousky, které jsou téměř nepoužité. Po prvním majiteli, který vystřílel v rukavicích jenom pár nábojů a zbraň již nepotřebuje. Využijte této příležitosti a nakupte s velkou slevou. Částky vždy vidíte uvedené v inzerátu. Dohoda je jenom na vás.
e obchod.jpg

Doplňkové zboží

Nejenom zbraně, pušky, kuše, luky, samostříly, vzduchovky, větrovky, produkty vhodné pro airsoft nebo paintball, ale i velice moderní zbraně vhodné pouze na zbrojní průkaz, nebo i bez něj, najdete v bazaru. Dalším často vyhledávaným doplňkovým zbožím je optika, svítilny, produkty montáže, ale samozřejmě také střelivo a náboje.

o ZP znamená zboží na zbrojní průkaz. Do této kategorie se řadí produkty, které podléhají těmto pravidlům. Vždy záleží na kategorii zbraně a na nákupním povolení. Existují však produkty, které si můžete volně nakoupit, nebo volně prodávat i bez ZP čili produkty bez zbrojního průkazu jakou jsou vzduchovky, větrovky, produkty na airsoft nebo paintlall. Řadí se zde také luky a kuše. Takže pokud chcete vyzkoušet nějakou zábavu, pak se meze nekladou. Nakupte výhodně.
ruční zbraň.jpg

Jestliže jste vášnivými sběrateli zbraní a máte jich víc než dost a už se potřebujete nějaké zbavit, pak je pro vás nejvhodnější tento typ prodeje. Produkty již mohou být použité, buďto opakovaně, nebo mohou být skoro nové. Řekněte si cenu, kolik za ně budete chtít a udejte pár informací. Inzeráty se zadávají velice snadno a jsou dostupné komukoliv. Naprosto zdarma a bez závazků zde můžete prodávat, podle libosti.

1. Snadné zadávání inzerátů a to navíc zdarma.

2. Rychlé vyhledávání.

3. Jednoduché prohlížení popisků.

4. Bezproblémová správa vlastních produktů.

5. Odpovídání bez závazků a komplikací.

6. Nabízené produkty vidíte hned na úvodní obrazovce.