Abyste se nebáli odejít z bytu

Důvodů, proč neopouštět byt, může být celá řada. Například onemocnění, kdy jste, jak se říká, rádi, že ležíte v posteli a máte klid. V bytě je fajn i za letních veder, pokud jej máte zajištěn klimatizací s ionizátorem, anebo tu máte umístěno mnoho pokojových rostlin a velké akvárium, které ochlazuje a zpříjemňuje tamní prostředí.

Někdy se nám však nechce opouštět byt i pro velkou pravděpodobnost nějaké technické závady, například pokud jsme zanedbali opravu ventilu u pračky a v průběhu praní tudy protéká voda, která by mohla vyplavit byt včetně toho pod vámi. Dalším důvodem může být nejistota, pramenící z podezření na závadu v elektroinstalaci. Můžete se dokonce zdráhat odjet kvůli tomu na dovolenou, a když, tak jen za předpokladu, že vypnete hlavní jistič a zcela vyklidíte chladničku s mrazákem.

elektrikář při práci

Revize pro zdravý spánek a klid na cestách

Revize plynových spotřebičů – požár nebo dokonce výbuch zaviněný plynovým kotlem a karmou se vám může řádně prodražit. Je to jedna z prvních technických záležitostí v domě či v bytě, které byste si měli pohlídat včas, dokud je vše v relativním pořádku.

elektrické zařízení

Revize elektro včetně hromosvodůelektro revize v Praze může v bytě odhalit celou řadu drobných i závažných závad, které mohou vést k těžkému úrazu anebo k požáru. Výhodou je, že vám technik elektroinstalaci i spotřebiče proměří a nebude spoléhat pouze na svůj zrak či odhad. Po ukončení revizních prací a případném odstranění závad pak můžete klidně vycestovat na čtrnáct dnů, bez obav a bez vypínání chladničky.

Revize topení a vodoinstalace – požádejte instalatéry, aby zrevidovali stav topné soustavy, rozvodů vody a odpadů, předejdete tak nepříjemným překvapením, např. v předvečer vánočních svátků, kdy vám neočekávaně praskne topení nebo voda v kuchyni, a namísto příprav na nejkrásnější svátky v roce se budete zbytečně stresovat.