Vyhněte se nevěře vašeho partnera!

Jestli jste se dostali do nemilé situace, kdy jste zjistili, že váš partner vás podvedl, nebo podvádí, zkuste tomu pro příště předejít několika způsoby. A pokud máte jenom malé podezření, že se k tomu náhodou chystá, držte se těchto rad:
silueta muže a ženy


1. POKUD VÍTE, ŽE TO SKŘÍPE – NAPRAVTE TO! Jestli jste si všimla v poslední době, že váš vztah stojí za starý kulový, je potřeba to nezamést pod koberec, ale postavit se k problému čelem. Dokažte mu, že o váš vztah máte snahu bojovat, a že jste jeho nejlepší volba v životě právě vy!


2. JESTLI MÁ NĚJAKÉ TOUHY – SPLŇTE MU JE! Každý z nás má nějaké představy o hezkém prožitku a touhy, které nám ho můžou splnit. Jestli je vám známo, co by si přál změnit, nebo zažít, nedejte mu příležitost, zkusit to jinde s jinou!


3. DEJTE MU VOLNOST – NEBUĎTE STÍHAČKA! Může se vám zdát, že pokud budete vědět o každém kroku vašeho partnera, budete informovaná a jistá si tím, že je jenom váš. Ovšem i ve vztahu platí pravidlo soukromí, neboli volnosti, která je potřeba pro zdravé fungující partnerství. Nekontrolujte mu mobil, to co v něm najdete stejně neovlivníte. A nesledujte každý jeho pohyb, jinak vám vyletí z hnízda.


4. BUĎTE PRO NĚHO BOHYNĚ! – To je to nejvíc, čím se můžete pojistit, aby měl oči jenom pro vás. Dbejte na svůj zevnějšek. Vlasy v culíku, tepláková souprava a večer záporná odpověď k sexuálnímu prožitku, vás může vyjít draze v podobě hledání dokonalé ženy někde jinde. Jak o vztah, tak i o sebe musíte pokaždé pečovat, protože to, že jste spolu už několik let, není důvod k tomu, aby tomu tak bylo, už po zbytek života. Ukažte mu, že jste žena, která je pro jeho život nepostradatelná a pokud to bude vědět, nikdy nebude mít důvod, rozhlížet se v jiných vodách!


řádění Amora
5.
POSÍLEJTE HO MEZI CHLAPI – Málo, ale opravdu málo žen, posílá své muže ven se svými kamarády. Je to ale velká chyba, protože nejenom, že si u něho nasbíráte body, ale i ocení vaši péči o jeho potřeby někdy si vyrazit a odreagovat se v hospodě s kámoši, což každý muž opravdu nezbytně potřebuje!