Dřevěné postele z masivu borovice

Velikost postele je 90 x 200 cm. Šířka 90 cm plně vyhovuje každému dospělému. Délka 200 cm představuje klasickou verzi postelové délky.
Postel, ve které se bude spát skvěle nejenom vám, ale i vašim domácím mazlíčkům. Je dostatečně prostorná a proto poskytuje dostatek místa pro každého spáče. Postel 90×200 s úložným prostorem nabízí navíc velice praktický úložný prostor, do kterého můžete cokoliv umístit. Je to zkrátka postel, ve které se vám bude usínat jako na obláčku.
snídaně v posteli.jpg
Dřevo jako základ každé postele
Kvalitní postel vznikne jedině z kvalitního dřeva. Borovice představuje skvělou alternativu. Při výrobě se dobře zpracovává, je elegantní a vkusná a má dlouhou životnost.
Takováto postel z borovicového masivu je vhodná pro větší děti, teenagery i dospělé. Poskytuje zázemí nejenom dětem, ale i všem dospělým. Postel je jednotná a bude skvělou a vhodnou volbou do dětských pokojíčků ale i do studentských pokojů pro středoškoláky nebo i vysokoškoláky.
králík v posteli.jpg

Vlastnosti postele

Postel je vyrobena z vysoce odolného materiálu. Díky tomu je možné je využít různým způsobem. Vysoká odolnost a kvalitní materiál navíc zajistí, že se jí nic nestane a to ani v případě, že ji dáte na kolej, do penzionu nebo hotelu. Navíc je dostatečně velká a pohodlná pro většinu osob. Jedná se o univerzální velikost, na které si příjemně odpočine každý.
a) Materiál – masiv je ekologický. Neškodí zdraví ani životnímu prostředí.
b) Variabilnost – materiál je vhodný ke kombinaci s jakýmkoliv jiným dřevem i moderním prostředím. Můžete navíc využít i jiné produkty z našeho eshopu a skombinovat je do jednotného celku, aby pokojík vypadal útulně, vkusně, moderně a jednotně.
c) Různé provedení – vybírat si můžete také z různého provedení a z různých odstínů barev.
pes pod peřinou.jpg
Kvalitní zpracování, vysoký komfort spánku, vynikající pevné vlastnosti materiálu a vysoká odolnost. Těmito vlastnosti se vyznačují právě postele z masivu. Pokud si chcete dopřát něco lepšího, pak jsou zde pro vás připraveny různé druhy a odlišné provedení, pro vaši plnou spokojenost. Všechny postele nabízíme v provedení borovice, dub, olše a ořech.