Čím nás oslovují vestavěné skříně


Posuvnými dveřmi – jedna z prvních věcí, co vás napadne při popisování výhod vestavěných skříní na míru z Prahy sten-skrine.cz, jsou posuvné dveře. Posouvání dveří na kolejnicovém systému je to, co u mnohých z nás vítězí před křídlovými dveřmi. Dveřní křídla jsou zejména ve spěchu vysloveně pro zlost, zakopáváme o ně, překáží v prostoru před skříní, a když se chceme oblékat a partner prochází kolem, musíme se tu navzájem tísnit. S posuvnými dveřmi to zcela mění situaci, žádné zakopávání a vyhýbání se před skříní tu nehrozí.

ramínka ve skříni

Plocha posuvných dveří – posuvné dveře lze zhotovit o větší ploše v porovnání s dveřmi křídlovými, tím pádem toho můžete využít pro instalaci zrcadel nebo některých atraktivních potisků. Na posuvných dveřích dobře vypadají motivy ovoce nebo přírodních panoramat a krásně tu vynikne i zcela nahá ženská postava. Tu pak dozdobíte vystřiženými dvojdílnými plavkami ze samolepicí tapety a až k vám přijde návštěva, bude to perfektní recese s možností samolepicí plavky dočasně svléknout.

vestavěná skříň

Uspořádání úložného prostoru – skříně na míru od podlahy ke stropu nabízejí tolik úložného prostoru, že se vám možná ani nepodaří jej zcela bezezbytku využít. Až budete úložný prostor plánovat, poraďte se s odborníky, kteří mají řadu osobních zkušeností, a mohou vám v tomto směru vhodně poradit.

Barva dveří – v první řadě varujeme před příliš tmavými dekory. Platí zde fyzikální zákony a sami se brzy přesvědčíte o tom, že tmavá barva pohlcuje energii, a tedy i světlo, a že se v místnosti cítíte stísněně. Dejte přednost světlým barvám, rozveselí mysl, místnost opticky zvětší a váš domov se zútulní. Platí tu také zásadní pravidlo, že v jednoduchosti je krása, a tak klidně vsaďte na docela obyčejné jednobarevné řešení posuvných dveří, které bude dobře kontrastovat vůči podlahové krytině či malbě stěn.