Autopůjčovna Praha – rychlé a levné řešení poskytnutí vozidla

Vaše vozidlo je právě v servisu nebo jednoduše potřebujete vozidlo? V životě může nastat spousta situací, při kterých najednou zůstanete bez vozidla. Třeba oprava, pravidelný servis nebo vám vozidlo zcela dosloužilo a pořízení dalšího musí na chvíli počkat.
Jak tedy získat vozidlo bez toho, abyste si jej museli kupovat? Na to zná odpověď autopůjčovna Praha.

půjčovna

Služba, díky které máte možnost pořízení vozidla bez jeho nákupu, a to formou pronájmu na předem domluvené období. Od toho se odvíjí i konečná cena, která je příznivá pro všechny.
K pronájmu vozidla je nutné doložit doklady, kterými jsou platný řidičský průkaz a občanský průkaz.

Vozidlo je pro zákazníka připravené s plnou nádraží a stejně tak jej musí i vrátit, takže pohonné hmoty si následně již hradí zákazník sám.
Vozidla mají uzavřené a uhrazené povinné ručení i havarijní pojištění, takže o tyto záležitosti se již zákazník nemusí starat. Součástí služeb jsou i služby asistenční fungující 24 hodin denně.

Služby v provozu 7 dní v týdnu

Je zcela jedno, jestli vozidlo náhle potřebujete uprostřed týdne nebo o víkendu. Služby autopůjčovny a samotná vozidla jsou k dispozici každý den. Můžete si tak bez problémů zařídit náhradní nebo další vozidlo v případě jakýchkoliv situací.

auto

V nabídce jsou osobní vozidla, která mají pravidelný servis přímo v značkovém servisu. Kromě toho je interiér každého vozidla po vrácení kompletně vyčištěný a cena za úklid je součástí pronájmu.
Vozidla si můžete vyzvednout přímo na místě autopůjčovny, ale lze se domluvit také na předání vozidla na místě dle vašich individuálních potřeb.
Je opravdu skvělé vědět, že v případě ztráty vlastního vozidla třeba na den či déle je k dispozici možnost pronájmu vozidel dle vašeho výběru. Můžete si tak i nadále užívat komfort, který s vozidlem máte ať už k pracovním nebo soukromým účelům.